środa, 29 czerwca 2011

Mały ,szyciowy organizer

Mój organizer jest niewielki ale zmieszczą się w nim najpotrzebniejsze akcesoria do szycia.Można się z nim przemieszczać i zawiesić go w zasięgu szyjącej ręki.
Wzór znalazłam Tutaj i spodobał mi się sposób składania materiału z ktorego jest uszyty.Dodałam maleńką poduszeczkę na szpilki a igły umieściłam w fiolce oklejonej materiałem.
Organizer jest w całości uszyty ręcznie bo nie chciało mi się wyciągać maszyny ,a poza tym lubię szyć ręcznie.


Pozdrawiam wszystkie uczestniczki 12/12 i obserwatorów.

kosze? pudełka? torby?

...czyli moje organizery ;)
Uszyłam takie "cosie", bo mi się już te tekturowe poniszczyły. Nie jest to szczyt piękności, ale wszystko (prawie) się w nich mieści. Wymagają jeszcze przeprasowania, ale chciałam Wam je już szybko pokazać ;)))
Pierwszy ma przeszyte brzegi, reszta nie. Może dodam jeszcze jakieś napisy, co Wy na to?

wtorek, 28 czerwca 2011

organizer z rolek po...

nie wiem czy mi zaliczycie to zadanie
oto mój czerwcowy organizer
z rolek po...
hm... po papierze toaletnym i rolkach w których sklepy inernetowe przysyłają popier do decu..
pooklejałam wszytsko folią samoprzylepną z lidla i mam taki oto piórniczek :)
spisuje się rewelacyjnie
czy zaliczycie mi zadanie czy mam zasiąść do szycia?
Posted by Picasa

wtorek, 14 czerwca 2011

Recyklingowa okładkaZe sporym poślizgiem publikuje mój recyklingowy notes.Okładka ze skrawków,starej koronki,trochę wyszywana i uważam,iż wyszła bardzo urocza :}

pozdrawiam An

poniedziałek, 13 czerwca 2011

Z tworzonka, czyli Okładnizer

Oto przed Państwem Okładnizer - okładkoorganizer, który moim skromnym zdaniem doskonale spełnia wymagania zadania majowego (okładka) i czerwcowego (organizer). No po prostu nijak nie mogę inaczej go nazwać i sklasyfikować. Mam nadzieję, Drogie Koleżanki, że łaskawym okiem na krzywulca spojrzawszy uznacie jego udział w wyzwaniu zarówno majowym jak i czerwcowym ;)

(S)Twór ten służy do trzymania w jednym miejscu książek, zeszytu, testów i kserówek z angielskiego, Na który mam zamiar uczęszczać od lipca i już nie mogę się doczekać (głównie z powodu okładnizera, rzecz jasna), ma też dodatkowo kieszonkę na kredki, pióro i ołówek - pakiet gotowy do zabrania na lekcje. Uszyty techniką piractwa maszynowego (krzywo, prosto - byle ostro) z materiałów, których matką jest IKEA i kawałków koszuli mojego Męża. Nie mogę powiedzieć, żeby próby pikowania zakończyły się sukcesem (nijak nie wiem, jak wyłączyć dolny transport), ale było wesoło.

Melduję trzymiesięczne opóźnienie ale i chęć nadrabiania zaległości zgłaszam.

Aktualnie obmyślam, jak tu wykombinować wiankoSykowicę, czyli lutomarkwietniowe zadanie z projektu 12/12. Zabieram się do pracy! :)

niedziela, 12 czerwca 2011

Spóżniona okładka

Nie lubię się spóżniać ale jakoś tak wyszło....
Jako że corocznie robię przetwory,postanowiłam założyć sobie specjalny segregator na przepisy,które zostaną przeniesione z różnych zeszytów i czasopism w jedno miejsce.Nareszcie wiadomo będzie że tylko w tym segregatorze można znaleść np. przepis na" marmoladę z dyni"-bedzie porządeczek jak się patrzy.Segregator został ubrany w okładkę z szarego płótna,odpowiedni wzór wyszyty krzyżykami /znaleziony kiedyś w sieci/,brzegi haftu ozdobione falistą tasiemką i całość udekorowana motywami owoców wyciętymi ze starej łapki kuchennej -a więc okładka częściowo recyklingowa


Pozdrawiam wszystkich letnio i owocowo.

czwartek, 9 czerwca 2011

piątek, 3 czerwca 2011

Organizer

 

Wyzwaniem na czerwiec jest szeroko rozumiany organizer. Możliwośći są nieograniczone.

Tutaj parę przykładów:

Na przybory biurowe z rolek po papierze toaletowym http://blogs.familyeducation.com/parenting/moms/allison-mcdonald/paper-roll-desk-organizer

Również z rolek, ale tym razem na kable http://lifehacker.com/5798636/store-miscellaneous-cables-with-a-diy-toilet-paper-tube-organizer

Na wstążeczki http://www.giverslog.com/?p=5158

Szyty do torebki http://freshcrush.wordpress.com/2010/08/12/diy-purse-organizer/

Lub na przybory do dziergania http://www.flickr.com/photos/63018455@N00/377674672/

Na dokumenty http://www.flickr.com/photos/angharadhandmade/2168928294/

Czy taki jak mój dla Mii na przybory do rysowania i nie tylko

Hanging wall organizer

Milej zabawy!

środa, 1 czerwca 2011

To już czerwiec???Tym razem dzień spóźnienia, moja okładka jest bardzo prosta, materiał i ocieplina. Wykonanie według własnego pomysłu, nie wiem czy się przyznawać ale poszłam na łatwiznę i przykleiłam ją do zeszytu taśmą klejącą dwustronną.