czwartek, 31 maja 2012

Świeczkowór

... to typ akcesoria, które powinno znaleźć się w każdym domu. Wyobraźmy sobie na przykład, że nad naszym domem późną wieczorną porą, gdy jest już ciemno, lecz jeszcze za wcześnie, aby kłaść się spać rozpętała się burza,wszystkie światła pogasły. W ostatniej latarce jaka się w domu zachowała wysiadły baterie, a my  nie nawykli do siedzenia w ciemnościach, po prostu nie lubimy tego. Sięgamy po świeczkowór, z jego wnętrza wyciągamy świeczkę i już mamy klimatyczny wieczór przy świecach :)

Worek do przechowywania świec jest moją odpowiedzią na majowe zadanie Projektu. Sama ozdobna świeczka nie była mi potrzebna, za to coś do ich przechowywania jak najbardziej. Świeczki w końcu są w jednym miejscu i w razie awarii wiadomo gdzie je szukać.


8 komentarzy:

 1. Świetna świeczka;-)))
  Ojej, to jest coś, co i mnie się bardziej przyda niż ozdobiona świeczka. Uszyję sobie woreczek na tealighty;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. hihihi :) rzeczywiście to dobry pomysł ...szczególnie że niektóre świeczki lubią sie nieładnie giąć jak jest za ciepło i mogą pobrudzić miejsce gdzie leża ..a w worze są bezpieczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świeczkowór! Dlaczego ja jeszcze takiego nie mam ?!;)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny twór ten świeczkowór! naprawdę przydatna rzecz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysłowo i praktycznie, bardzo fajny wór :)!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny pomysł i nazwa też :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny pomysł ,kiedyś zrobię taki na podgrzewacze.

  OdpowiedzUsuń
 8. hahahahh bardzo pomysłowe "akcesorium" i całkiem serio jak jest ciemno to rzeczywiście kiepski pomysł na szukanie świeczek. Bomba!

  OdpowiedzUsuń